Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad 1 000 Kč doprava zdarma!
0
Zpět

O nás

Vítejte na stránkách firmy PERNA IMPEX, s.r.o.,

společnost PERNA IMPEX spol. s.r.o. vznikla v roce 2013 jako výhradní zástupce firmy MAD WAVE pro Českou a Slovenskou republiku.

MAD WAVE je originální značka sportovního plaveckého vybavení. Aktivně se podílí na zvýšení zájmu o plavání a popularizaci tohoto sportu. Tým Mad Wave se skládá z vysoce kvalifikovaných inženýrů, grafiků a designerů, včetně několika olympijských plavců.

Společnost MAD WAVE byla založena v roce 2003. Od počátku se orientuje na výrobu širokého a vyváženého sortimentu sportovních plavek, plaveckých brýlí, čepiček a dalších plaveckých pomůcek pro trénink i vrcholné soutěže. V současnosti má schválené několik typů speciálních závodních plavek Světovou plaveckou federací FINA (World Aquatics).

Nabídka značky MAD WAVE zahrnuje plavecké potřeby pro výuku plavání malých dětí, základní plavecký výcvik, výkonnostní sport, ale i vrcholovou plaveckou přípravu a soutěže.

Díky kvalitě své produkce se firma MAD WAVE stala partnerem několika plaveckých federací. V roce 2013 byla hlavním dodavatelem plaveckého vybavení pro Světovou univerziádu. Podílí se na pořádání mnoha dětských a mládežnických závodech.

MAD WAVE je jedna z největších značek plaveckého průmyslu, která se nachází ve více než 20 zemích po celém světě. Naše profesionální plavecké vybavení je certifikováno FINA a splňuje všechny mezinárodní normy.