Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad 1 000 Kč doprava zdarma!
0
Zpět

O nás

Vítejte na stránkách firmy PERNA IMPEX, s.r.o.,

společnost PERNA IMPEX spol. s.r.o. vznikla v roce 2013 jako výhradní zástupce firmy MAD WAVE pro Českou a Slovenskou republiku.

MAD WAVE je originální značka sportovního plaveckého vybavení. Aktivně se podílí na zvýšení zájmu o plavání a popularizaci tohoto sportu. Tým Mad Wave se skládá z vysoce kvalifikovaných inženýrů, grafiků a designerů, včetně několika olympijských plavců.

Společnost MAD WAVE byla založena v roce 2003 v Saint Petersburgu. Od počátku se orientuje na výrobu širokého a vyváženého sortimentu sportovních plavek, plaveckých brýlí, čepiček a dalších plaveckých pomůcek pro trénink i vrcholné soutěže. V současnosti má schválené 4 typy speciálních závodních plavek Světovou plaveckou federací FINA.

Nabídka značky MAD WAVE zahrnuje plavecké potřeby pro výuku plavání malých dětí, základní plavecký výcvik, výkonnostní sport, ale i vrcholovou plaveckou přípravu a soutěže.

Díky kvalitě své produkce se firma MAD WAVE stala partnerem Ruské plavecké federace a Běloruské plavecké federace. V roce 2013 byla hlavním dodavatelem plaveckého vybavení pro Světovou univerziádu v Kazani. Podílí se na pořádání mnoha dětských a mládežnických závodech.

MAD WAVE je jedna z největších značek plaveckého průmyslu, která se nachází ve více než 20 zemích po celém světě. Naše profesionální plavecké vybavení je certifikováno společností FINA a splňuje všechny mezinárodní normy.

V roce 2017 jsme se kromě značky MAD WAVE stali také vyhradním zástupcem italské značky DIANA. V nabídce e-shopu naleznete od této značky mnoho pěkných a skvěle padnoucích plavek.